Festival Pohoda sa v roku 2020 neuskutoční, dôvodom je koronavírus

Atmosféra poèas tretieho dòa 22. roèníka hudobného multikultúrneho festivalu Pohoda, ktorý sa koná v dòoch 5. až 7. júla 2018 na trenèianskom letisku. Trenèín, 5. júl 2018. Foto: SITA/Martin Medòanský

5.4.2020 (Webnoviny.sk) –
aktualizované 15. apríla 10:15

Očakávaný 24. ročník multižánrového festivalu Pohoda sa napokon neuskutoční. Dôvodom je situácia spojená so šírením nového koronavírusu.

Interpreti už potvrdili účasť

O “presunutí” festivalu na rok 2021 v stredu po 9:00 informoval jeho riaditeľ Michal Kaščák v Rádiu_FM. Podujatie sa malo konať od 9. do 11. júla na letisku v Trenčíne. Presunutý ročník sa uskutoční od 8. do 10. júla 2021 na rovnakom mieste.

Viac o téme: Koronavírus

Kaščák zároveň uviedol, že viac ako 20 interpretov, ktorí mali vystúpiť v Trenčíne počas tohto leta, už potvrdilo účasť na budúcom ročníku.

PR manažér Anton Repka prezradil, že medzi nich patria napríklad The Libertines, Metronomy, Wolf Alice, Archive, Shame, Black Midi, Kokoroko, Marina Satti & Fonés, Black Country, New Road, Bazzookas, Wooze, Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs, Pengshui, Asmâa Hamzaoui & Bnat Timbouktou, The Space Lady, Malox, Crack Cloud, Murman Tsuladze, Shht, PoiL, Trupa Trupa. Kaščák doplnil, že ani jeden umelec, ktorý mal vystúpiť tento rok, zatiaľ nezrušil účasť na Pohode 2021.

↓ Článok pokračuje na ďalšej strane ↓

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vodičovi už nebude pes na snowborde v aute prepínať pesničky, čelí obvineniu z ohrozovania pod vplyvom drog (video)

Vedci objavili v Stredozemnom mori vraky lodí, ktoré by mohli prepísať históriu