Veštby Baby Vangy pre rok 2020 predpovedajú Európe hrozné časy. Báť by sa mali aj najmocnejší muži sveta

Najznámejšia bulharská veštica Baba Vanga († 85) zomrela pred niekoľkými rokmi, no jej veštby sú stále aktuálne. Nevidiaca veštica, ktorá sa vlastným menom volala Vangelija Pandeva Dimitrova – Gušterova v minulosti predpovedala potopenie ponorky Kursk, pád Sovietskeho zväzu, smrť princeznej Diany, katastrofu Černobyľu či pád dvojíčiek v New Yorku.

Jej veštby údajne boli také presné, že sa počas socializmu mohla tešiť úcte najvyšších straníckych predstaviteľov.
Ešte pred svojou smrťou zanechala svoje veštby aj pre ďalšie generácie. Preto vieme, čo nás podľa bulharskej veštice nasledujúci rok čaká.

Predpovede Baby Vangy pre rok 2020

Európu v roku 2020 podľa nevidiacej buharskej veštice zasiahne migračná vlna. Na starý kontinent by sa malo dostať niekoľko islamských migrantov, ktorí by mali zahájiť niekoľko chemických útokov. Baba Vanga podobné prorotstvo predpovedala aj v minulých rokoch.

Bude nám “vládnuť sneh”?

Ďalšie prorotstvá sú taktiež desivé. Baba Vanga varuje svet pred katastrofami, ktoré zmenia myslenie a vedomie ľudí. Podľa jej predpovedí by mali svet zasiahnuť také katastrofy, ktoré prinútia ľudí zamyslieť sa. Sneh by mal získať vládu nad ľuďmi čo má spôsobiť to, že sa zodvihnú moria a oceány.

Článok pokračuje na ďalšej strane

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Učiteľka urobila pokus, aby ukázala zmysel umývania rúk, výsledok vás šokuje

Ako otehotnieť keď sa nedarí? 9 dôvodov, prečo sa vám nedarí otehotnieť